E-Ticaret Sitesi Açmak İçin Ödediğiniz Yüksek Maliyetleri Unutun
Platinum ile hemen bu gün kazanmaya başlayın.

Hazır E-ticaret Sitesi ile Kolayca İnternet Satış Sitesi Açın

Satır çoğaltmak için eklenmiş özellikler arasında boğulmadan, gizli ücretler ile karşılaşmadan, taleplerinize hızlı ve kalıcı çözümlerimizle hemen e-ticaret’e başlayabilirsiniz. Sitenizi kurmak için profesyonel teknik ekibimiz ile satış öncesi ve sonrasında yanınızdayız.
Mobil Uyumluluk
Mobil Uyumluluk
E Ticaret günümüzde mobil cihazlarla giderek daha fazla alışveriş yapıldığından, bilgisayardan olduğu kadar mobil cihazlardan da harika görünen bir ticaret sitesi olması önemlidir. Bu anlamda web sitelerimiz %100 mobil uyumludur.
Limitsiz Trafik
Limitsiz Trafik
Web sitenizdeki ziyaretçi sayısının artmasıyla beraber artan trafik için ödeme yapmayın. E-ticaret sitesi yapan firmalar bunları ek kazanç olarak görmektedir. Platinum e-ticaret sistemlerinde limit aşım ücreti yada aşım sonrası sitenizin kapanma ihtimali yoktur.
Sınırsız Ürün
Sınırsız Ürün
Bizde sınırsız... Sitenize sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz. Sınırsız sayıda varyant yani seçenek (renk, beden, numara vs.) ekleyerek müşterilerinize kusursuz alışveriş keyfi oluşturabilirsiniz. Ziyaretçileriniz zahmetsizce aradığı ürüne erişebilir.
Uzman Destek
Uzman Destek
Site yaptırırken alacağınız uzman desteğini de araştırmanız gerekir. E-ticaret sitesi fiyatı elbette önemli ama teknik destek alabilmeniz daha da önemli. Sistem uzmanlarımızla ihtiyaç duyduğunuzda teknik destekle yanınızdayız.
animationanimation

E-Ticaret Altyapısı Gelişmiş Özellikleri

Mobil Uyumlu Mağaza
Tüm Tasarımlar %100 Mobil uyumludur.
Kullanıcı Dostu Panel
Yönetim panelini zahmetsizce kullanın.
Limitsiz Web Trafiği
Limit aşımı yada sürpriz ödeme olmaz.
Sınırsız Ürün ekleme
Bizde sınır yok, rahatça yükleyin.
Hızlı Ürün Yükleme
Kolay yönetim paneliyle basitçe yüklersiniz.
Dövizle Fiyat Girişi
Dilediğiniz para birimiyle ürünlerinizi girin.
Sosyal Medya
Ürünlerinizi sosyal medyada kolayca paylaşın.
Teknik Destek
Paket kullanımınız boyunca uzman desteği.
Seo Uyumlu
Alt yapımız %100 SEO uyumludur
Yıllık Ücret Yok
Sadece hosting bedeli ödersiniz.
Hazır Tasarımlar
Satış siteniz kısa sürede hazır.
256Bit SSL
Müşteri bilgileriniz güvendedir.
Hızlı Sunucular
E-ticaret altyapısına uygun üstün sunucular.
Güvenli yedekleme
E-ticaret siteleri günlük olarak yedeklenir.
Mutlu Müşteriler
Size kalan eticaret keyfini yaşamak

Biz Kimiz?

Neden biz? Profesyonel bir e-satış sitesinde nelerin olması gerektiğini deneyimlerimiz doğrultusunda paketlerimize entegre etti.İnternetten ürün satmak için diğer sitelere verdiğiniz %10-%30 arası komisyonlar artık bitiyor. Vergi mükellefi olan herkes artık kendi sitesini açıp sadece hosting bedeli haricinde ödeme yapmayacağınız bir sistemle sizi tanıştırıyoruz.
Onlarca tasarımımız arasında firmanızın kurumsal kimliği ile örtüşecek tema mutlaka olacaktır. Demo e-ticaret siteleri sayfamızda tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. En ucuz hazır ticaret sitesi paketleri için web sitemiz üzerinde detayları bulabileceğiniz sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.
Size kalan ürünlerinizi girip satışa başlamak.
1996 senesinden itibaren bilişim ve bankacılık sektöründe faaliyet gösteren orta ve büyük ölçekli firmalara altyapı ve uzman desteği sağladıktan sonra 2011 yılından itibaren gelişmekte olan internetten satış sitesi sektörüne yöneldik. Geçen bu sürenin ardından yaklaşık 1500+ web sitesi için destek, tema ya da modul konusunda yardımcı olduk.

E-ticaret'e Nasıl Başlarım?

Ürünlerinizi sadece yerel müşterilerinize değil tüm internet kullanıcılarına satmaya hazırmısınız? O halde ürünlerinizi satmak için uygun bir web sitesi yazılımına ihtiyacınız var. Burada sizin için hazırlanmış bir planımız var, bizimle doğru yerdesiniz!
İnternetten satış sitesi kurmanın ve ürünlerinizi satışa çıkarmanın ilk başta kolay bir iş olduğunu düşünebilirsiniz fakat araştırma yaptıkça daha detaylarına ulaşırsınız. Eticaret Sitesi Kurmak için Gerekenler yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Aşağıdaki yol planını izleyerek sizin de başarılı bir internet satış sitesi açma yolunda doğru bilgilerle ilerleyeceğinizden eminiz.

Peki nedir bu yol planı?

Ürün Konsepti ve Pazar Araştırması

 • Ürün konseptiniz, web sitenizin tasarımı, renkleri, afişleri ve hatta logonuzu ilgilendirdiği için en kapsamlı düşünmeniz gereken noktadır.
 • Satacağınız ürünlerin hedef kitlesini tanıyın ve ihtiyaçlarını araştırın.Önemli olan soru “Para kazanmak için ne satabilirim?” değil “Ziyaretçilerin parasını ödeyecekleri neye ihtiyacı var?” olmalıdır.
 • İnandığınız bir e-ticaret fikri başka bir şeydir başkalarının inandığı bir eticaret fikri tamamen başka bir şey. Alternatifleri eleyip ürün konseptine karar verdiysen e-ticaret paketi satın alma adımını gerçekleştirip 2. adıma geçebilirsiniz.
img
img

E-ticaret Sitesi Kurulumu Ürün ve İçerik Ekleme

 • Satış yapabilmek için fatura kesmek zorundasınız. Bu anlamda şahıs firması ya da şirket olmanız gerekmektedir.
 • Hazır e-ticaret paketleri sayfamızdan paket satın almanızdan sonra hiç bir teknik bilgiye ihtiyacınız olmadan ürün girişlerinizi yapabilirsiniz.
 • Çok fazla alt menüsü olmayan net ve basit bir kategori yapısı kullanın. E-satış sitenizde ziyaretçiniz çok fazla kategori araştırmadan ürünü bulmak ister.
 • Müşterinize mükemmel kalitede ürün resimleri ile birlikte bu ürünü satın alacağında kazanacağı tüm faydaları detaylı olarak açıklamaya ekleyin.

Tanıtım, Sipariş Takibi ve Kargo Süreçleri

 • Tanıtım yapmadan eklediğiniz ürünlerin satışını yapamazsınız. Sosyal medya ya da Adwords reklamlarıyla sitene ziyaretçi çekebilirsin.
 • Başarılı satış sistemi yazımızı okuyup hedef kitlenize satış yapabilmek için doğru stratejilerle ilerlemelisiniz. İnternette satışlarını arttırmakla alakalı bir çok makale okuyabilirsiniz.
 • Ürün siparişinden teslimata kadar tüm aşamalara hakim olun. Müşteriniz sipariş ettiği ürünü sağlam, hızlı ve eksiksiz teslim almak ister. Unutmayın mutlu müşteri demek sadık müşteri demektir.
img
img

Mutlu Müşterilerinizi Oluşturun

 • Tekrarlanan siparişler gerçekten her işletmenin altın madenidir. Daha önce alışveriş yapmış müşterilerinize teklifler indirimler gibi müşteri tutma stratejilerini uygulayabilirsiniz.
 • Müşteri desteği için 'canlı' bir sohbet ile ziyaretçilerinizin gereksinimleri ve sorularını cevaplayarak ilgili satıcı olabilirsiniz.
 • Müşterilerinizin gerek mail gerek telefon ile müşteri hizmetlerinizle bağlantılı olmasını sağlayın. Müşteri hizmetleri iletişimi en önemli unsurdur.
 

Platinum E-ticaret Avantajları

e ticaret avantajları

Size uygun paketi satın almanız sonrasında sizin sectiginiz tasarımımız uzerine kurup teslimini saglıyoruz
Siteniz demolarda gordugunuz gibi kurulu teslim edilmektedir, urunlerinizi kategorilerinizi girip satısa baslıyorsunuz

Sunucularımız satış altyapısı için özel olarak optimize edilmiş sunuculardır.Normal web hostingden çok daha farklıdır. Her bir sunucumuzda min. 24 Gb ram ve yeni nesil çift xeon işlemci bulunmaktadır. Yedekli fiber optik internet alt yapımızda da hiç bir şekilde hız limiti bulunmamaktadır.Dağınık sunucu yerleşimi olduğundan olası bir afet esnasında kesinti yaşamazsınız. Uptime süresi %99,9’dur.

Mobil arayüz (responsive) özelliği sayesinde sadece bilgisayar kullanıcılarına değil mobil cihaz kullanıcılarına da hizmet verirsiniz. Tasarım renkleri  kurumsal kimliğinize göre düzenlenebilir.

İhtiyacımıza En Uygun Eticaret Paketini Nasıl Seçebilirim?

E-ticaret paketlerinden firmanıza en uygun olanını seçmek için tabloyu inceleyebilirsiniz. Middle paketle başlayıp daha sonra sadece aradaki farkı ödeyerek Large pakete geçebilirsiniz. Paket kullanımınız boyunca ihtiyacınız halinde teknik destek alabilirsiniz. Endişelenmeyin, paket özelliklerimiz aşağıdaki tablo ile sınırlı değildir, e-ticaret paketleri sayfamızdan detaylarına ulaşabilirsiniz.
Basic Akıllı Paket

Basic Akıllı Paket

Basic Akıllı Paket ile internetten satış sitesi kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece yüzlerce hazır e-ticaret sitesi tasarımlarımızdan birini seçmek. Ürünlerinizi ve Kategorlerinizi Girip Kapıda Ödeme ve Havale İle Satış Yapabilirsiniz.

Middle Akıllı Paket

Middle Akıllı Paket

Middle Akıllı Paket ile internetten satış sitesi kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece yüzlerce hazır e-ticaret sitesi tasarımlarımızdan birini seçmek. Ürünlerinizi girip Kapıda ödeme-Havaleye ilave olarak Kredi kartı İle de Ürünlerinizi Satabilirsiniz.

Large Akıllı Paket

Large Akıllı Paket

Large Akıllı Paketi ile kendi internetten satış sitenizi kurabilirsiniz. İhtiyacınız olan sadece yüzlerce hazır e-ticaret sitesi tasarımlarımızdan birini seçmek. Gelişmiş ödeme seçeneklerine ilave bayilerinizden XML alıp verebilirsiniz.

Eticaret sitesi kurmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Satış öncesi müşteri hizmetlerimizden destek alıp size en uygun profesyonel paketi belirleyebilir ya da paketler sayfamızdan ihtiyacınıza en uygun paketin altındaki satın al butonuna tıklayıp aşağıdaki işlemlerden devam edebilirsiniz.

Bilgilerinizin Girişi

Ad-soyad, adres, telefon, e-mail vs. bilgilerinizi girdikten sonra üyelik oluşturabilirsiniz. Eğitim videolarını izleyebilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz.

Alan Adı Seçimi

Web siteniz için varolan alan adınızı kullanabilir ya da size alan adı tahsisi yapabiliriz. Talebiniz olursa .Com .Net .Org alan adı tahsisi sağlayabiliriz.

Ödeme Bölümü

Size uygun ödeme yöntemi ile ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. Ödemelerinizi Kredi kartı veya havale ile ödeme yapabilirsiniz.

Mutlu müşterimiz olma yolundaki ilk adımınızı attıktan sonra müşteri temsilciniz sizinle irtibata geçip alan adınızı, tasarımınızı tekrar sizinle kontrol edip kurulum işlemleri için teknik departmana iş emri olarak gönderecektir. Sitenizin kurulumu bittiğinde size mail ile yönetim panel bilgileriniz ulaştırılacak ve siz de ürünlerinizi girmeye başlayabileceksiniz. Kredi kartı ödeme yöntemi ise sitenize ürünlerinizin belli kısmını girildikten sonra ön başvuru işlemi bizim tarafımızdan da yapılabilip online ödeme almaya başlayabilirsiniz.

E Ticaret Paketleri

İhtiyacınıza uygun profesyonel e ticaret paketi satın almanız sonrasında seçtiginiz tasarımımız uzerine kurup teslimini saglıyoruz
Siteniz demolarda göründüğü gibi ürünlü teslim edilmektedir
Basic Akıllı Paket
Basic Akıllı Paket
 • B2C iş Modeli
 • Limitsiz Trafik / Bandwith
 • Limitsiz Database Alanı
 • Mobil Cihaz Uyumu
 • Havale Eft Satıs Altyapısı
 • Kapıda Ödeme Satıs Altyapısı
 • Stok Bildirim Sistem Altyapısı
 • Yıllık Yenileme Bedeli YOK
 • Ve Fazlası
2500₺
1199
(KDV Dahildir)
Paket Özelliklerini İncele
dots
Middle Akıllı Paket
Middle Akıllı Paket
 • B2C İş Modeli
 • Limitsiz Trafik / Bandwith
 • Limitsiz Database Alanı
 • Mobil Cihaz Uyumu
 • Kredi Kartı Satış Altyapısı
 • Ödeme Yöntemine İlave/İndirim
 • Kargo Takip Sistemi
 • SSL
 • Yıllık Yenileme Bedeli YOK
 • Ve Daha Fazlası
5000₺
1999
(KDV Dahildir)
Paket Özelliklerini İncele
dots
Large Akıllı Paket
Large Akıllı Paket
 • android Android Mobil Uygulama
 • B2B + B2C İş Modeli
 • Limitsiz Trafik / Bandwith
 • Limitsiz Database Alanı
 • Mobil Cihaz Uyumu
 • Bayilik Satış Altyapısı
 • XML Entegrasyon
 • Kargo Takip Sistemi
 • SSL
 • Yıllık Yenileme Bedeli YOK
 • Ve Çok Daha Fazlası
8500₺
2699
(KDV Dahildir)
Paket Özelliklerini İncele
99
%
Müşteri Memnuniyeti
23
Yıllık Tecrübe
500
+
Mutlu Müşteri
1500
+
Web Sitesi

E-Ticaret Paketi Kullanan Mutlu Müşterilerimizden Bazıları

eticaret referans
paticarsi.com
eticaret referans
kivircikpet.com
eticaret referans
modahersey.com
eticaret referans
djledshop.com
eticaret referans
gurperformance.com
eticaret referans
teknovent.com
eticaret referans
shop.rorcafe.com
eticaret referans
naturallife.com.tr
eticaret referans
littleclub.com.tr
eticaret referans
penguenspor.com
eticaret referans
aktifbeyin.net
eticaret referans
daha fazlası
eticaret referans
pelinpromosyon.com
eticaret referans
figiyim.com
eticaret referans
heryeremuzik.com
eticaret referans
ksksaat.com
eticaret referans
patenburada.com
eticaret referans
500
eticaret referans
gumushcu.com
eticaret referans
baykushane.com
eticaret referans
globallastik.com
eticaret referans
pilatesburda.com
eticaret referans
osmanyildirim.com.tr
eticaret referans
normbazaar.com
eticaret referans
cakihome.com
eticaret referans
ev102.com
eticaret referans
tepelambalari.com
eticaret referans
tepelambalari.com
Müşterilerimiz Ne Diyor?
Biz kendimizi yeterince övdük. Müşterilerimizin düşüncesi ne peki?
evet doğrudur 5000 tl paket bu firmada cok uygun. Fiyattan önemlisi hizmet var, aklınıza soru geliyor hemen acıp cevaplıyorlar ve her şeyinizle ilgileniyorlar, ürün satıp gecmiyorlar.E-ticaret paket fiyatları bu firmada uygun. Pazarda nasıl öne cıkarsınız nerede hata yapıyoruz uyarıyorlar tavsiye ederim incelemek isteyen www.djledshop.com
Kirkor A.
www.djledshop.com
Bir alışveriş sitesinde ürünlerimiz vardı ve satışlarımızdan %20 komisyon vermek zorumuza gitmeye başlamıştı.Platinum e-ticaret paketi ile kendi sanal mağazamızda satışlarımıza başladık.Artık komisyon vermiyoruz.Yine n11 de ürünlerimiz var fakat kendi sanal mağazamızda daha fazla ciro sağlıyoruz.Platinum sanal mağaza paketi maliyetini diğer sitelere verdiğimiz komisyonla neredeyse bir haftadan kısa bir sürede çıkardık.
Serkan K.
egeakvaryum.com
Birçok firmanın hazır e-ticaret paketlerini inceledik.Aynı fiyata bir kaç firma(?) daha vardı fakat irtibat numaraları cep telefonu vermişler,profesyonelliklerine güvenemedik. Fiyat ve performans olarak Platinum e-ticaret pakedinde karar kıldık.Fiyatına göre hizmet çok yukarıda, aynı e-ticaret pakedini en az 3500TL fiyat aralığında satıyorlar. E-ticaret paketlerinde Platinum’un lider olacağına inanıyorum.Saygılar
Destan
destantespih.com
Yeni girişimci olarak ilk işimde az maliyet ile nasıl ilerlerim nasıl kazanırım diye düşünüyordum günümüzde en doğru tercih e-ticaret sitesi açmak ama onun da maliyetlerinin el yakacak kadar fazla olduğunu gördüm ta ki Platinum e-ticaret paketleri ile tanışana kadar. Gerek teknik gerek se hizmet çeşitliliği açısından hiçbir desteklerini esirgemedikleri için ve en önemlisi e-ticaret in gerçek amacı olan az öde çok kazan dedikleri ve bunu ilke benimsedikleri için teşekkür ederim.
Musa K.
natsusaat.com
Artık diğerlerinden daha farklı bir e-ticaret sitemiz var.Kapıda ödeme ürünlerimi yollayabiliyorum.Her sipariş sonrası müşteriye sipariş sms’i gitmesi daha bir profesyonelleştirdi. E-ticarete girecek olanlara ya da sanal mağazası olanlara kesinlikle tavsiyem Platinum’dur. İstediğimiz görünümü bizim taleplerimiz doğrultusunda özelleştiren Kamil beye sonsuz teşekkürler.
Nazlı S.
modahersey.com
Platinum’la tanışmadan önce bir başka hazır e-ticaret paketi kullanıyorduk. Satışlarımız günlük 1-2 olurken Platinum hazır e-ticaret paketleri sonrasında reklamsız google’da sıralamamız yükselerek satışlarımızda ciddi artışlar oldu.Sanalmağaza panelinden sadece ürünlerimizi girerek satışlarımıza başladık. Sabır ve özveriyle bize yardımcı olan Platinum ekibine teşekkürler. Yolunuz açık olsun…
Levent D.
dogansport.com
İlk başta fiyat konusunda biraz tereddütlerimiz oldu.Diğer sitelerde e-ticaret paket fiyatları neredeyse fiziksel dükkan açmak ile eşdeğer rakamlardaydı.Hizmetimiz açılıp ilk satışımıza kadar Platinum firma yöneticisi Can bey bizlere tüm teknik konuda yardımcı oldu.Ödemeler konusunda gerekli yönlendirmeleri sağladı. Yardımlarından dolayı Platinum çalışanlarına çok teşekkür ediyorum
Metin T.
aymekula.com
Desteğini bizden ayırmadığı için Can bey'e saygı, selam ve hürmetlerimi bildiriyorum.
Mustafa Z.
Aradığımızda telefonunuz cevaplanıp en kısa sürede gerekli işlemler yapılıyorsa gerisi ne ala.. teşekkürler
Cengiz K.
gumushcu.com
Can Bey'in samimiyeti yeterlidir bizim için. E-ticaret sitesi uygun fiyata kaliteli hizmet aldığımızı düşünüyoruz.Teşekkürler
Emrah A.
kolayindanal.com
Başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz.
Ergun K.
teknovent.com
animationanimation
YENİ BLOG YAZILARI VE E-TİCARET FIRSATLARINDAN HABERDAR OL